Appartementsgebouw te koop € 2.100.000

Vuurkruisenlaan 169 1020 Laken 16 8 605 m² 7

Beschrijving

LAKEN - Opbrengsteigendom omvattende 8 Appartementen, kantoren op het gelijkvloers en 7 garages. Het gebouw is volledig vergund
Alle appartementen zijn momenteel verhuurd. Een deel van de appartementen werd reeds gerenoveerd. EPC's en keuringen van de elektrische installaties zijn op aanvraag verkrijgbaar.
Samenstelling:
- Gelijkvloers: 7 garages, tellerlokaal, kantoor dat dienst doet als concięrgewoning, verschillende kelders en een binnenkoer
- 1ste verdieping tot de derde verdieping: 6 ruime appartementen met 2 slaapkamers, een living/eetplaats, een keuken, een apart toilet, een badkamer en terrassen aan de achterkant.
- 4de verdieping: 2 penthouse appartementen met 2 slaapkamers, een living/eetplaats, een keuken, een apart toilet, een badkamer en terrassen aan de voorkant.
Lift aanwezig in het gebouw.
Uitstekende ligging, parallel met de Van Praetlaan, 200 meter verwijderd van de tram- en bushalte lijnen 7 en 35 en op 800 meter van de Japanse toren.
Meer informatie te verkrijgen op het kantoor of per mail via stefaan@newimmoservice.be

Pandgegevens

Uw contactpersoon

Desmet Ellen E: ellen@newimmoservice.be